Stoły z metalowymi nogami

Jak stoły z metalowymi nogami wpływają na charakter wnętrza i gdzie najlepiej pasują? Czy tak nowoczesny mebel jak stół metalowy to dobry pomysł do wnętrz domowych? Być może sam pomysł zastosowania takiego stołu w aranżacji wydaje się zbyt surowy, jednak coraz częściej stół z metalowymi nogami staje się prawdziwą i co najważniejsze funkcjonalną ozdobą wnętrz domowych. Z powodzeniem możemy dopasować stoły metalowe do kuchni, jadalni i salonu, a nawet domowego gabinetu zamiast biurka. A może kawowy stół z metalową nogą i blatem z drewna, szkła lub marmuru? 

Możliwości jest mnóstwo, a producenci stołów prześcigają się w pomysłach, jak dostosować nowoczesne stoły na metalowych nogach do możliwie jak największej liczby aranżacji. Nie inaczej wygląda to u marki Mebland, dla której dobra jakość i innowacyjny pomysł na design to podstawa. Często spotykane w stylowych wnętrzach stoły drewniane z metalowymi nogami to jedne z chętniej wybieranych mebli, właśnie z powodu ich inspirującego designu i wyjątkowej trwałości. Stoły metalowo – drewniane mogą mieć różne kształty i wielkości blatów, a także kształty nóg, które nie zawsze muszą wyglądać standardowo. Dowiedz się, gdzie najlepiej będą wyglądały stoły metalowe

Stół metalowy w Twoim domu – gdzie się sprawdzi?

Stoły na metalowych nogach sprawdzają się w różnych domowych pomieszczeniach. Wykonane z solidnych materiałów, będą służyć długo i wydajnie, a do tego świetnie wyglądają. Design stołów metalowych pozytywnie wpływa na charakter wnętrza. Z pewnością dobrym pomysłem będzie stół do jadalni z metalowymi nogami. W większych jadalniach, stabilny stół to podstawa. Szczególnie podczas obiadów rodzinnych i imprez okolicznościowych. Taki stół wytrzyma spore obciążenie, jakim są przecież liczne nakrycia, napoje, patery z owocami i ciastami itp. 

Z kolei stół do kuchni z metalowymi nogami to wspaniały sposób na podkreślenie współczesnego wystroju. Solidny materiał jest też mniej podatny na negatywne czynniki, jak wilgoć i zmienne temperatury. Stół metalowy do salonu świetnie sprawdza się we wnętrzu, o ile oczywiście zachowana jest spójność wystroju – krzesła, których nogi są również metalowe, meble z metalowymi elementami – to jest to. W stylowym salonie warto zdecydować się na stół okrągły metalowy, którego masywny blat wykonany jest z litego drewna, a metalowe nogi mają ciekawy kształt – np. stół pająk.

A czy stół na metalowych nogach będzie pasował do kącika kawowego? Jak najbardziej, szczególnie modele ze szklanymi i marmurowymi blatami. Chyba, że drewniany blat lepiej pasuje do Twojej koncepcji wystroju, wówczas możesz zdecydować się nas taki. W mniejszych salonach i jadalniach dobrym pomysłem będzie stół z metalowymi nogami rozkładany, który świetnie wygląda zarówno w złożonej, jak i rozsuniętej formie. 

W jakiej aranżacji najlepiej sprawdzi się stół z metalowymi nogami?

Metalowe stoły wcale nie są tak trudne do zaaranżowania, jak mogłoby się to wydawać. Najlepiej stoły i krzesła z metalowymi nogami prezentują się w wystrojach w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i jeśli ich design jest stonowany – również minimalistycznym. Stoły drewniane z metalowymi nogami są dość popularnymi modelami, drewno to materiał, który w każdym stylu wystroju zdaje egzamin: jest stylowe, piękne, szlachetne i co najważniejsze nadzwyczajnie trwałe. Połączenie tak solidnego materiału jak drewno z równie solidnym metalem daje mebel, który będzie cieszył użytkowników przez lata. 

Stół dębowy na metalowych nogach wspaniale zaprezentuje się w aranżacji industrialnej i loft. Biały stół na metalowych nogach to świetna propozycja do wystroju nowoczesnego, a także bardziej nowoczesnej wersji glamour. Do glamour pasują również stoły z metalowymi nogami w kolorze złotym lub chromowanym – w połączeniu z białym lub czarnym blatem wyglądają po prostu wspaniale. Prosty stół z drewnianym blatem i metalowymi nogami sprawdzi się w niektórych aranżacjach skandynawskich.

Stół z metalowymi nogami – czy tylko do domu

Chociaż stół jest jednym z najważniejszych domowych mebli, to jednak stół drewniany na metalowych nogach to nie tylko propozycja do kuchni, jadalni i pokoi. Połączenie stół drewniany – metalowe nogi dobrze sprawdza się również na tarasie, jeśli lubisz relaksować się na świeżym powietrzu podczas ciepłych dni. Oczywiście warto wiedzieć też jak dbać o stół, który choćby okazjonalnie znajduje się na zewnątrz, żeby mógł nam służyć jak najdłużej. 

Elegancki i nowoczesny stół okrągły z metalowymi nogami będzie doskonałym elementem wyposażenia niewielkiej restauracji lub kawiarni. Stół dębowy z metalowymi nogami rozkładany to propozycja nie tylko do lokalu gastronomicznego, ale także sali konferencyjnej lub biura. Stół na metalowych nogach rozkładany to bardzo uniwersalny mebel, który można zaaranżować na wiele sposobów.

Stoły metalowe od firmy Mebland 

Cenisz meble dobrej jakości, które będą ozdobą wybranej przez Ciebie aranżacji? Mebland to doświadczony producent mebli, których wysoka jakość jest jednym z ich znaków rozpoznawczych. Możesz zamówić u niego:

  • stół okrągły rozkładany na stalowych nogach;
  • stół na metalowych nogach z krzesłami;
  • stoły metalowe do salonu;
  • stół dębowy z metalowymi nogami.

…i wiele innych modeli. Przystępne ceny zachęcają – zamów już dziś!