Stoły okrągłe

Stół okrągły z krzesłami w domowym salonie lub jadalni to miejsce spotkań domowników przy wspólnych posiłkach, piciu kawy czy herbaty, a w innych pomieszczeniach , jak jadalnia pensjonatu czy świetlica, służy jako punkt spotkań. Dlatego ważne jest, aby mebel ten zapewniał przestrzeń dla wszystkich. Nie będzie to trudnym zadaniem, ponieważ w Mebland możesz zamówić stół okrągły o dowolnej średnicy blatu. Dlatego niezależnie od tego, czy potrzebujesz okrągłego stolika kawowego, czy też potrzebny stół okrągły rozkładany na 12 osób, możesz zamówić go u nas!

A czym stół okrągły rozkładany różni się od zwykłego? Odpowiedź jest prosta – na co dzień ma formę złożoną, dzięki czemu nie zajmuje dużej przestrzeni. Jednak gdy tylko zachodzi potrzeba zapewnienia blatu dla większej liczby osób, rozkładamy go i już mamy gotowe miejsce dla wszystkich. Wersje rozkładane mogą występować niezależnie od stylu wykonania mebla, dlatego możemy wykonać dla naszych Klientów stół okrągły rozkładany nowoczesny, stół dębowy okrągły rozkładany do klasycznego salonu czy stół okrągły rozkładany glamour.

Jak dobrać właściwą średnicę stołu okrągłego?

Aby okrągły stół perfekcyjnie spełniał swoje zadanie, należy wziąć pod uwagę, ile osób będzie z niego korzystać i dobrać pod tym względem średnicę. Klasyczny stół okrągły 90cm to model przeznaczony dla czterech osób. Nieco większy, czyli stół okrągły 100 cm, pozwoli na swobodne zasiadanie pięciu-sześciu osób. W Mebland możemy wykonać stoły okrągłe o praktycznie dowolnej średnicy. Dlatego możesz zamówić u nas niewielki stół kawowy okrągły, który posłuży jako miejsce na trzymanie przegryzek czy napojów, jak również stół drewniany okrągły rozkładany dla 20 osób.

Wykonujemy stoły okrągłe do wszystkich pomieszczeń – możesz zamówić u nas stoły do jadalni okrągłe, okrągły stół do kuchni, stoły drewniane okrągłe do pomieszczeń reprezentacyjnych, gastronomii czy pensjonatów. Zaletą tych mebli jest nie tylko funkcjonalność oraz podniesienie estetyki miejsca, w którym się znajdą, ale również fakt, że nie mają one narożników, co eliminuje ryzyko wypadków czy przypadkowych uderzeń. Ponadto okrągłe blaty zajmują mniej miejsca nich ich kwadratowe lub prostokątne odpowiedniki dla takiej samej liczby osób.

Stół okrągły dopasowany do stylu

Nowy mebel musi pasować do istniejącej w pomieszczeniu aranżacji. Dzięki Mebland nie będzie to problemem, ponieważ mamy doświadczenie w wykonywaniu stołów w każdym stylu. Czy będzie to stół okrągły glamour, stół dębowy okrągły, stół okrągły loft czy stoły białe okrągłe do pomieszczeń nowoczesnych, możesz mieć pewność, że otrzymasz dokładnie taki model, jaki będzie pasować. Czym właściwie różnią się od siebie? Każdy styl aranżacji ma swoje reguły zarówno co do designu mebli, jak również kolorystyki.

Okrągłe białe stoły o prostej konstrukcji pasują do pomieszczeń nowoczesnych, minimalistycznych oraz skandynawskich. Z kolei stół okrągły czarny lub doskonale nadaje się do pomieszczeń loftowych i industrialnych. Pomieszczenia klasyczne oraz rustykalne to – w przypadku stołu - kolorystyka ciepłego drewna. Decydując się na mebel o jasnej kolorystyce, np. stół okrągły rozkładany biały, rozjaśniasz nim także pomieszczenie, dodając mu dodatkowo estetyki.

Stoły okrągłe z solidnych materiałów

Zamówienie stołu na wymiar jest czynnością wykonywaną raz na wiele lat. Dlatego warto zadbać o to, aby nabyty stół był meblem solidnym, któremu niestraszne uszkodzenia oraz wpływ takich czynników, jak wilgoć, grzyby, pleśnie oraz promieniowanie UV. I takie właśnie są nasze stoły okrągłe – wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości. Dotyczy to zarówno modeli klasycznych, czyli wykonywanych z samego drewna, jak i stołów mających elementy metalowe.

Jeśli potrzebny stół okrągły, a nie masz własnego pomysłu lub też w pomieszczeniu panują specyficzne warunki, możemy polecić Ci wiele funkcjonalnych rozwiązań - na przykład kawowy stół okrągły na jednej nodze. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam zaspokojenie potrzeb każdego Klienta! Możemy doradzić właściwą średnicę stołu – jeśli standardowy stół okrągły 90 cm jest za mały, po prostu powiedz nam, dla ilu osób jest przeznaczony, a my ustalimy optymalną średnicę. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza i zawsze chętnie pomożemy!

Stoły okrągłe w przystępnych cenach

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować stół kuchenny okrągły lub stół okrągły rozkładany z krzesłami do jadalni? Mamy dla Ciebie dobrą informację – wszystkie nasze propozycje mają bardzo przystępne ceny. Dlatego niezależnie od tego, czy zamówisz u nas stół okrągły 90 cm rozkładany w kolorze drewna, czy przeznaczony na dziesięć osób okrągły stół do jadalni w pensjonacie, jego cena na pewno mile Cię zaskoczy!

Nasza oferta jest przeznaczona dla każdego. Mogą z niej korzystać zarówno osoby prywatne, jak również restauracje, puby, pensjonaty i ośrodki wczasowe, biura i punkty usługowe. Proponujemy szeroki wybór propozycji, jak:

  • stół okrągły biały
  • stół okrągły drewniany
  • stół okrągły 80 cm
  • stoły drewniane okrągłe rozkładane
  • stoły białe okrągłe rozkładane
  • stoły do kuchni okrągłe

…oraz wiele innych. Jesteśmy na Twoje usługi – napisz do nas e-maila lub zadzwoń już dzisiaj!