Stoły

Stoły to meble, bez których nie można wyobrazić sobie życia codziennego. Znajdują się w kuchniach, jadalniach, pokojach dziennych i salonach, biurach, urzędach, sklepach oraz wielu innych miejscach, w których przebywają ludzie. Aby stół spełniał swoją rolę, czyli umożliwiał korzystanie z blatu oraz pasował do pozostałego umeblowania, musi być dostosowany zarówno do wielkości pomieszczenia, jak również mieć styl wykonania zgodny z istniejącą aranżacją. W Mebland wykonujemy je od podstaw, co umożliwia spełnienie obu tych warunków.

Wykonujemy stoły ze wszystkimi rodzajami blatów – w naszej ofercie znajdziesz stoły kwadratowe, stoły okrągłe, stoły owalne i stoły prostokątne. Dbamy o to, aby każdy z nich spełniał wymagania Klienta co do wielkości oraz stylu wykonania. Ponieważ doskonale znamy się na aranżacjach oraz regułach każdej z nich, możesz mieć pewność, że mebel doskonale będzie pasować do wystroju pomieszczenia, nie tylko dając miejsce do wspólnego spędzania posiłków czy pracy, ale również podnosząc jego estetykę.

Stoły na 4 osoby i więcej

Standardowy, niewielki stół na 4 osoby to standard w większości domów i mieszkań. Jednak taka wielkość nie zawsze zaspokaja potrzeby domowników – zwłaszcza, gdy ma się większą rodzinę. Podobnie w biurach i miejscach użyteczności publicznej. Dlatego oferujemy stoły na 6 osób, stoły na 8 osób, stoły na 10 osób, a także większe ilości użytkowników. Duże stoły są niezbędne w takich miejscach, jak sale konferencyjne, bankietowe, jadalnie w hotelach czy sale restauracyjne. Wygodnym rozwiązaniem w każdej sytuacji są stoły rozkładane, czyli posiadające składany blat. 

Jak działają takie stoły? Na co dzień nie zajmują dużej przestrzeni, a blat rozkłada się do pełnych wymiarów dopiero w razie potrzeby, czyli np. przy organizowaniu spotkania. Wersja rozkładane możemy zaoferować przy stołach o wszystkich wielkościach, dlatego każdy może skorzystać z tej wygodnej możliwości. Jeśli chcesz zamówić stół na konkretną liczbę osób, a nie masz rozeznania co do jego wymiarów, skontaktuj się z nami – z przyjemnością doradzimy Ci jego odpowiednią wielkość.

Stoły w różnych stylach

Każde pomieszczenie ma swój styl wystroju, czyli aranżację. Znajdujące się we wnętrzu meble powinny być utrzymane w zgodności z nią, co dotyczy zarówno konstrukcji, jak również kolorystyki. Jeśli zamawiasz stół w Meblandzie, nie będzie z tym problemu. Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu stołów w różnych stylach, a więc niezależnie od tego, czy będą to stoły drewniane do pomieszczeń klasycznych i rustykalnych, czy też stoły z metalowymi nogami do pomieszczeń loftowych, masz gwarancję ich wpasowania do danej aranżacji.

Każdy styl aranżacji ma swoje wymagania. Stoły glamour mają toczone nogi lub ozdobne podstawy, a stoły industrialne i loftowe opierają się zazwyczaj na malowanych na czarno, metalowych nogach o prostych kształtach. Takie stoły z czarnymi nogami doskonale nadają się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz - na przykład na tarasie czy w ogrodzie. Metal pokrywamy impregnatami dającymi warstwę ochronną przeciwko wilgoci, dzięki czemu niestraszne im warunki pogodowe. 

W każdym stylu istotna jest kolorystyka – stoły czarne to także domena pomieszczeń industrialnych oraz loftowych, stoły białe spotyka się w aranżacjach nowoczesnych, minimalistycznych oraz skandynawskich, a w tych ostatnich oraz klasycznych stoły mają najczęściej kolorystykę ciepłego drewna, która pasuje także do pomieszczeń klasycznych oraz rustykalnych.

Stoły wykonane z materiałów wysokiej jakości

Stół to mebel, który nabywa się raz na długi czas – oczywiście pod warunkiem, że jest wykonany z solidnych materiałów, umożliwiających eksploatację bez śladów użytkowania. I takie są właśnie nasze stoły. Wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, grzyby oraz pleśnie, a także wilgoć – co jest szczególnie istotne przy stołach przeznaczonych do kuchni i jadalni. Korzystamy z nieszkodliwych dla organizmu ludzkiego farb, które nie blakną pod wpływem światła i promieni słonecznych.

Dlatego nasze stoły są przeznaczone do użytkowania przez wiele lat – a podczas nich nie tracą one ani na swej estetyce, ani też na funkcjonalności. Stoły z Mebland to inwestycja w meble, z których będzie można korzystać przez długi czas!

Stoły na zamówienie w przystępnych cenach

Mebland oferuje stoły we wszystkich stylach i dokładnie dopasowane do wymagań klientów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi stoły do jadalni, stoły do kuchni, stoły do salonu, pokoju dziennego czy biura. Co łączy je wszystkie? Przystępna cena, dzięki której nawet stół na 12 osób nie będzie dla Ciebie dużym wydatkiem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli miejsc usługowych, placówek medycznych i edukacyjnych oraz organizacji.

Wszystkie stoły wykonujemy ściśle według wskazówek i potrzeb Klienta, dlatego każdy ma pewność, że otrzyma dokładnie taki, jakiego potrzebuje. Możemy od razu wykonać dopasowane stylem oraz kolorystyką krzesła, tworząc niezwykle praktyczny zestaw – decyzja należy do Ciebie.

Już dzisiaj zapoznaj się z naszymi wszystkimi propozycjami i wybierz meble na zamówienie dla siebie!