Stół okrągły z krzesłami

Zestaw stół okrągły i krzesła to wręcz klasyczne połączenie, które sprawdza się w każdym wnętrzu niezależnie od stylu jego aranżacji. Okrągły kształt pozwala na osiągnięcie wrażenia lekkości, podnosi także ogólną estetykę pomieszczenia. Oczywiście aby tak się stało, stół okrągły z krzesłami musi komponować się pod względem wykonania z pozostałymi elementami umeblowania, czyli wszystkie te meble muszą zostać wykonane w tej samej aranżacji. Dzięki ofercie, jaką ma dla Ciebie Mebland, nie będzie z tym problemu.

Wykonamy dla Ciebie stolik okrągły z krzesłami w dowolnym stylu oraz wybranej kolorystyce. Ale czy wiesz, jakie warunki muszą panować w pomieszczeniu, aby można było korzystać z mebla bez problemu? Na ile osób potrzebujesz stołu? Jaka barwa będzie najlepsza dla Twojego zestawu? Jeśli nie, z przyjemnością doradzimy Ci właściwy wybór. Stoły okrągłe i krzesła to temat, który znamy doskonale i zawsze znajdziemy właściwe rozwiązanie.

W jakim stylu stół okrągły plus krzesła?

Jeśli interesuje Cię stół okrągły rozkładany z krzesłami na zamówienie, musisz powiedzieć nam, w jakim stylu ma być wykonany. Każda aranżacja ma bowiem swoje zasady związane zarówno z samą konstrukcją mebli, jak również ich kolorystyką. Na przykład czarny okrągły stół z krzesłami to wręcz idealne wyposażenie do pomieszczeń w stylu industrialnym lub loftowym. Odwrotność, czyli biały okrągły stół z krzesłami, będzie optymalnym rozwiązaniem do pomieszczeń minimalistycznych nowoczesnych oraz skandynawskich.

W stylach glamoru i boho można pozwolić sobie na najwięcej ozdób oraz wymyślnych kształtów – ten styl stawia na przepych i elegancję. Stąd też stoły mogą mieć soczyste barwy blatu, toczone nogi, a krzesła tapicerkę z ozdobami i dodatkami. Z kolei style klasyczny i rustykalny to przede wszystkim drewno w ciepłej kolorystyce, którą będą mieć stół okrągły, krzesła oraz inne meble w pomieszczeniu.

Wielkość stołu i liczba krzeseł mają znaczenie

Stół okrągły z krzesłami musi pasować do wielkości pomieszczenia, w którym będzie używany. Do mniejszych najlepszy będzie mały okrągły stół z krzesłami, przy którym wygodnie zasiądą dwie osoby. Stół okrągły 90 cm z krzesłami to z kolei propozycja do większych pomieszczeń – przeznaczony jest do używania dla czterech osób. W ofercie Mebland znajdziesz także stół okrągły rozkładany z 6 krzesłami oraz większe modele.

Dlaczego ilość miejsca jest tak istotna? Ponieważ stół okrągły z krzesłami rozkładany i zwykły należy ustawić na środku pomieszczenia, zapewniając swobody dostęp do siedzeń oraz mając pewność, że nie będzie się blokować ciągu ruchu. Modele rozkładane to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na używanie złożonego blatu na co dzień. Wówczas np. okrągły stół kuchenny z krzesłami nie zajmuje dużej powierzchni. W razie potrzeby blat można rozłożyć, zwiększając jego powierzchnię. Daje to pewność, że dla nikogo nie zabraknie miejsca przy stole.

Mebland wykona dla Ciebie zarówno klasyczny okrągły stół do jadalni z krzesłami, jak również stół okrągły rozkładany z krzesłami do salonu i wielu innych pomieszczeń. Poinformuj nas, ile osób będzie z niego korzystać, a my dobierzemy odpowiednią średnice blatu.

Stół okrągły z krzesłami na lata użytkowania

Niezależnie od tego, czy zamawiasz u nas stół okrągły z krzesłami do salonu czy stół okrągły drewniany z krzesłami do sali restauracyjnej, możesz mieć pewność, że jest to inwestycja na lata użytkowania. Wszystkie meble wykonujemy najlepszej jakości materiałów, które cechuje bardzo duża odporność na czynniki zewnętrzne – jak wilgoć, pleśń czy temperatury – a także uszkodzenia mechaniczne.

Do malowania używamy wyłącznie lakierów przyjaznych organizmom żywym, które długo trzymają kolor – nie blaknie on z biegiem czasu, dlatego nasze meble zawsze wyglądają jak nowe. A jeśli zamawiasz u nas zwykły stół lub stół okrągły rozkładany z krzesłami tapicerowanymi, możesz mieć pewność, że tapicerka to materiały odporne na rozdarcia oraz łatwe w utrzymaniu w czystości. Niezależnie od intensywności eksploatacji krzeseł, nie będzie problemów z zachowaniem ich estetycznego wyglądu.

Stoły okrągłe i krzesła na zamówienie w dobrych cenach

Jeśli chcesz zamówić stół okrągły z krzesłami do kuchni w stylu klasycznym lub stół okrągły rozkładany nowoczesny z krzesłami, zapewne zastanawiasz się, jaki jest koszt takich mebli? Jeśli zamawiasz je u nas, możesz mieć pewność, że zawsze będzie przystępny. Pomimo korzystania z wysokiej jakości materiałów nasze ceny są bardzo atrakcyjne, dlatego na pewno stać Cię na zamówienie – tym bardziej, że każde wyceniamy indywidualnie.

Jeśli zatem marzy Ci się wykonany specjalnie do Twojego domu stół okrągły rozkładany z krzesłami do salonu lub stół okrągły rozkładany z 4 krzesłami, napisz do nas maila i zadzwoń, aby poznać cenę. Ponieważ stół okrągły i krzesła tworzymy od podstaw, jeśli masz swoje pomysły na ich wygląd, możemy zmienić je w rzeczywistość. A jeśli nie masz pomysłów, a stawiasz na oryginalność, z przyjemnością zaproponujemy ciekawe rozwiązania. 

Skontaktuj się z nami już dzisiaj i powiedz, co możemy dla Ciebie zrobić!