Stoły na 16 osób

Kiedy będzie potrzebny stół dla 16 osób? Przede wszystkim przy organizowaniu spotkań w większym gronie. Może być to impreza, jak przyjęcie urodzinowe, spotkanie w celu omówienia jakiś istotnych kwestii, konferencja, obrady itp. Taka ilość uczestników wymaga zapewnienia im określonej ilości miejsca, które jest spore, dlatego też w salonach meblowych ciężko znaleźć propozycje dla szesnastu osób. Na szczęście Mebland pozwoli rozwiązać ten problem – wykonamy dla Ciebie stół na 16 osób o kształcie, jaki najlepiej Ci odpowiada oraz o stylu dopasowanym do pomieszczenia, w jakim będzie używany.

Możemy zaproponować różne praktyczne rozwiązania – na przykład stół rozkładany na 16 osób, dzięki czemu będzie można korzystać z mebla w dwóch wersjach. Doradzimy także kolor najlepiej pasujący do stylu aranżacji pomieszczenia, a w efekcie stół estetycznie dopełni całość umeblowania. Dlatego zamawiając u nas stół na 16 osób masz pewność, że spełni wszystkie Twoje oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Stół 16 osobowy na zamówienie

Zamawiając stół na 16 osób możesz perfekcyjnie dopasować go do pomieszczenia. W każdym przypadku mebel taki wymaga większego metrażu, ponieważ zazwyczaj ustawia się go na środku niezależnie od tego, czy ma blat okrągły czy prostokątny. W tym pierwszym przypadku stół okrągły na 16 osób wymiary średnicy ma 250-280 cm. W przypadku modelu prostokątnego będzie to 400 cm długości oraz 100-120 cm szerokości. Stołów kwadratowych na tak dużą liczbę osób się nie spotyka, ale istnieje możliwość wykonania takiego modelu na zamówienie.

A może model rozkładany? Stół okrągły rozkładany na 16 osób to często spotykane rozwiązanie w salach bankietowych, restauracjach czy miejscach organizacji różnego rodzaju imprez i eventów. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że na co dzień nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Rozkłada się go do pełnych rozmiarów dopiero na czas danej imprezy, a wówczas pokazuje wszystkie swoje możliwości i zalety. Często spotyka się stół do jadalni rozkładany na 16 osób – takie meble są na wyposażeniu wielu ośrodków wypoczynkowych i hoteli przyjmujących większe wycieczki.

W jakim kolorze stół 16 osobowy?

Jeśli zamawiasz stół 16 osobowy, istotne jest, aby pasował do stylistyki pomieszczenia. Każda aranżacja ma swoje wymogi zarówno co do samej formy wykonania mebli, jak i kolorystyki. Stół 16 osobowy w jasnych kolorach lub odcieniach szarości pasuje do wnętrz minimalistycznych, nowoczesnych oraz skandynawskich. Solidne meble o ciemnych barwach to świetne uzupełnienie stylu loftowego i industrialnego. Wszystkie odcienie drewna pasują zarówno do klasycznego, jak i skandynawskiego, wiele z nich nadaje się również do glamour oraz boho.

Jeśli nie ma pomysłu, jak powinien wyglądać zamawiany przez Ciebie stół dla 16 osób, żaden problem – skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci optymalne rozwiązanie, dzięki któremu perfekcyjnie dostosujesz mebel do wnętrza. Pamiętaj, że możesz u nas zamówić także od razu krzesła do stołu. Takie zestaw będzie cechowała jednolita estetyka, dzięki czemu osiągniesz najlepsze efekty wizualne. 

Wybierz stół 16 osobowy z najlepszych materiałów

Gdy zamawiasz stół na 16 osób, jest to zakup z myślą o wydajnym użytkowaniu przez lata. Jeśli zamówisz go w Mebland, możesz mieć pewność, że wystarczy na tak długi czas. Do wykonywania stołów – oraz innych mebli – wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu finalnie cechuje je wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także wpływ wszelkich czynników zewnętrznych, w tym wilgoci, promieniowania UV czy pleśni. Decydując się na stół na 16 osób od nas, możesz spać spokojnie.

Korzystamy również z impregnatów oraz lakierów renomowanych marek. Środki te są całkowicie nieszkodliwe dla organizmów żywych, a zarazem nie dopuszczają szkodników mogących powodować degradację materiałów użytych do produkcji stołów. Dzięki temu każdy stół prostokątny czy stół okrągły na 16 osób przez cały okres użytkowania wygląda niczym dopiero kupiony! Jakość mebli to jeden z naszych atutów, skłaniający do zamawiania ich u nas.

Ile kosztuje stół na 16 osób?

Jeśli interesuje Cię stół 16 osobowy, nie musisz obawiać się, że będzie drogim wydatkiem. Pomimo wykonania z materiałów najlepszej jakości, w Mebland dostaniesz go w bardzo przystępnej cenie. Dzięki temu nie tylko masz pewność, że jest on optymalnie dostosowany do Twoich potrzeb, ale również nie przepłacisz. Wszystkie zamówienia wyceniamy indywidualnie, doradzimy także, jakie stół na 16 osób wymiary powinien mieć w zależności od kształtu blatu.

Z naszej oferty może skorzystać każdy – zarówno osoba prywatna, jak i osoby odpowiedzialne za zarządzanie salami konferencjami, restauracjami czy miejscami usługowymi. Dzięki temu Mebland pomoże w uatrakcyjnieniu przestrzeni oraz pozwoli na zwiększenie możliwości oferowanych przez dane miejsce.

Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie. Ile będzie kosztować Twój stół dla 16 osób? Sprawdź to i już dzisiaj skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie!