Stoły XL na 20 osób

Gdzie można kupić lub zamówić stół na 20 osób? Czy tak duże stoły w ogóle sprawdzają się w domach, nawet w bardzo dużych salonach? Jakie powinny być wymiary stołów 20-osobowych? 

Stoły na 20 osób bez problemu możesz zamówić od Mebland – wykonujemy stoły w każdych wymiarach, odpowiadających różnemu zapotrzebowaniu. Są to zarówno małe stoły na 4 czy 6 osób, jak i większe na 12, 14, 16 czy nawet 20. Duży stół rozkładany 20-osobowy to mebel, który sprawdzi się podczas dużych rodzinnych spotkań. To również mebel, który z pewnością sprawdzi się w restauracjach, barach, stołówkach, salach konferencyjnych, salach bankietowych i szkoleniowych. 

Dowiedz się jakie wymiary powinien mieć stół na 20 osób i jakie modele możesz zamówić od Mebland.

Jakie powinny być wymiary stołu na 20 osób?

Czy stół na 20 osób to dobry pomysł do domu? Czy sprawdzi się w domowym salonie? Jeśli masz naprawdę obszerny salon, a w dodatku stale odwiedzają Cię goście, rodzina lub znajomi to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby taki stół znalazł się w Twoim domu. W nieco mniejszych pomieszczeniach warto rozważyć model rozkładany, który tak samo spełni swoją rolę podczas spotkania w większym gronie, ale na co dzień będzie po prostu funkcjonalnym meblem. Bez zaburzania harmonii wnętrza i zajmowania nadmiernej ilości miejsca, duże stoły rozkładane to naprawdę dobry pomysł przy dużych i bardzo dużych gabarytowo modelach. 

Obszerny stół na 20 osób wymiary też powinien mieć dość spore, sądząc po wymogach, jakie obowiązują w komfortowym użytkowaniu mebla. Te wymogi to co najmniej 60 cm miejsca na osobę, tak, żeby zmieściło się nakrycie ze sztućcami oraz naczynia na napoje. Stół na 20 osób powinien mieć wymiary 100 x 480 cm, opcjonalnie 160 x 400 cm, aby większa ilość biesiadników zmieściła się bez problemu. Tyle właśnie miejsca powinien mieć także stół rozkładany na 20 osób – wymiary muszą wynosić mniej więcej 160 x 400 cm. A jak to wygląda w przypadku stołów rozkładanych? Okrągły stół na 20 osób powinien mieć około 300 cm średnicy wzwyż. Tylko tak duży model może pomieścić wokół blatu więcej osób. 

Z uwagi na spore rozmiary stołów 20-osobowych takie modele są polecane szczególnie do pomieszczeń komercyjnych, chyba, że nie ogranicza Cię miejsce. Duży metrażowo salon to idealne miejsce na przyjęcia.

Duże stoły na 20 osób – gdzie najlepiej pasują?

Każdy stół na 20 osób wykonujemy według pomysłu i potrzeb klienta, jednocześnie starając się, żeby taki konkretny model doskonale pasował do całości wystroju, jaki dominuje w pomieszczeniu. Mebland to marka z doświadczeniem, dla której dokładność i dbałość o szczegóły są bardzo ważne. Dlatego znajomość trendów w modzie wnętrzarskiej to dla nas podstawa.

 Większość osób poszukujących odpowiedniego stołu do mieszkania czy domu, nie potrzebuje tak dużych modeli. Stół rozkładany na 20 osób jest doskonałą opcją, jeśli na co dzień mebel jest po prostu elementem wyposażenia salonu lub jadalni, ale kilka razy w roku potrzebujemy dużego stołu np. na święta, urodziny członków rodziny czy inne towarzyskie okazje, które wymagają pewnej oprawy. 

Stoły na 20 osób to także meble, które sprawdzają się w lokalach gastronomicznych, jak: restauracje, bary, stołówki, jadłodajnie, wszystkie te miejsca, które są nastawione na większą ilość osób. Wesela, komunie, chrzciny, imprezy okolicznościowe, a także różnego rodzaju eventy, podczas których odbywają się pokazy i szkolenia to właśnie okazje, podczas których sprawdzą się duże, solidne stoły na 20 osób. 

Solidne i trwałe materiały – podstawa dobrej jakości stołu na 20 osób

Idealny stół 20-osobowy powinien mieć oryginalny i pasujący do aranżacji design. Dopasowanie mebla do wystroju to podstawa, ale równie ważna jak wygląd jest też dobra jakość materiałów, z których został on wykonany. Biorąc pod uwagę to, ile musi udźwignąć stół 20 – osobowy, chyba nikogo nie zdziwi, że Mebland bardzo dba o solidne materiały. Najczęściej to dobrej jakości drewno, odporne na uszkodzenia. To duży atut, ponieważ drewniany stół może dzięki temu wpasować się w wystrój w stylu klasycznym, rustykalnym, skandynawskim i wiele innych. 

Stół na 20 osób cały z drewna na pewno spełni swoją rolę. Równie dobrym rozwiązaniem będzie stół z drewnianym blatem i metalowymi nogami – połączenie trwałe, modne i bardzo wytrzymałe. Stół drewniany rozkładany na 20 osób z metalowymi nogami to świetne rozwiązanie do wnętrz nowoczesnych, loftowych i industrialnych.

Stół rozkładany XL 20 – osobowy od Mebland

Masz duży salon i często urządzasz przyjęcia? Z pewnością przyda Ci się solidny duży stół rozkładany xl – 20 osób może pomieścić się przy nim podczas spotkania, a na co dzień stół będzie po prostu jednym z mebli w salonie. Mebland wykona dla Ciebie stylowy, modny i dopasowany aranżacyjnie do wystroju duży stół 20 osobowy. Atutem naszych mebli jest nie tylko ich oryginalny design, który będzie Cię zachwycał przez wiele lat, ale także przystępne ceny. 

Zamów stół 20 osobowy od Mebland – możemy wykonać dla Ciebie model w każdym stylu: nowoczesnym, glamour, klasycznym i wielu innych!