Stoły z krzesłami do kuchni

Kuchnia to wyjątkowe miejsce – nie tylko przygotowujemy tu posiłki, ale również zaparzamy herbatę i kawę, zaś kuchenny stół to miejsce, które często służy nam zarówno jako dodatkowy blat roboczy, jak i miejsce spożywania posiłków czy po prostu relaksu. Stół i krzesła do kuchni muszą być dopasowane zarówno pod względem rozmiarów tak, aby mieściły się w pomieszczeniu bez blokowania drogi ruchu oraz komponowały się z panującym wystrojem. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko będzie perfekcyjnie dobrane, zestaw stół i krzesła do kuchni wykona dla Ciebie Mebland.

Mamy bogate doświadczenie, pozwalające nam nie tylko stworzyć zarówno duży, jak i mały stolik do kuchni z krzesłami, ale także doradzić każdemu Klientowi właściwe rozwiązanie.  Nasza oferta przeznaczona jest zarówno do mieszkań i domów prywatnych, jak również hoteli, pensjonatów, placówek medycznych i innych miejsc, w których korzysta się z kuchni. Pomożemy każdemu w przygotowaniu ergonomicznego, estetycznego pomieszczenia.

Stół plus krzesła do jadalni – zestaw idealny

Zestawy stoły i krzesła do kuchni mogą być tak różne, jak różne są kuchnie. Każda ma pewien styl aranżacji, do którego powinny pasować nowe meble. Ponieważ doskonale znamy się na wszystkich, możemy wykonać stoliki z krzesłami do kuchni klasyczne, nowoczesne, glamour, rustyklane, loftowe i inne. Powierzając nam ich wykonanie masz gwarancję, że będą idealnie pasować do przyjętej aranżacji, stając się jej naturalnym dopełnieniem. Co więcej – odpowiedni stolik kuchenny z krzesłami dodatkowo podniesie walory estetyczne pomieszczenia.

A to właśnie od jego wielkości zależy, jaką formę powinien mieć blat. Stół okrągły z krzesłami do kuchni polecamy przede wszystkim do większych, ponieważ stoi on zazwyczaj na jej środku. W mniejszym pomieszczeniu może to blokować drogę, sprawiając, że korzystanie z kuchni będzie utrudnione. Mający kwadratowy lub prostokątny blat stół z krzesłami do kuchni to rozwiązanie do mniejszych pomieszczeń – można postawić go wygodnie przy ścianie. Oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, aby taki komplet stół i krzesła do kuchni stał na środku większego pomieszczenia.

Stoły z krzesłami do kuchni dopasowane do stylu

Od aranżacji dominującej w pomieszczeniu zależy, jaką formę i kolorystykę będą mieć stoły i krzesła do kuchni. W przypadku klasyki lub stylu rustykalnego stół kuchenny z krzesłami powinny być utrzymane w tonacji cieplejszego drewna z prostymi konstrukcjami. Prostotę będzie też mieć nowoczesny stół i krzesła do kuchni, ale tutaj stawia się na jasną, chłodną kolorystykę. Taki biały zestaw będzie pasować również w wystroju minimalistycznym, prowansalskim oraz skandynawskim, w którym można przełamać go np. nogami w kolorze drewna.

Z kolei stoły kuchenne z krzesłami do pomieszczeń loftowych i industrialnych cechuje surowość oraz ciemna kolorystyka. Meble dla nich są tworzone z elementów drewnianych i metalowych. Rzadziej spotykane są kuchnie glamour, jeśli jednak ten styl panuje w kuchni, polecane będą stolik i krzesła do kuchni wykończone na połysk oraz z różnymi ozdobami – toczonymi nogami, ozdobnym rantem wokół blatu czy bogatą tapicerką z dodatkami (np. kołatką na oparciu). 

W jakimkolwiek stylu są Ci potrzebne stoliki i krzesła do kuchni – Mebland wykona je dla Ciebie!

Solidny stół i krzesła kuchenne specjalnie dla Ciebie

Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Dlatego nie tylko oferujemy perfekcyjnie dopasowane do pomieszczeń komplety stoły i krzesła kuchenne, ale również dbamy o to, aby można było z nich korzystać przez lata i nie nosiły śladów użytkowania. W tym celu tworzymy je z materiałów najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy zamawiasz u nas stół i 2 krzesła do kuchni, czy też stół i 4 krzesła do kuchni, wszystkie elementy zestawu cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne.

Dotyczy to zarówno elementów metalowych, jak i drewnianych oraz tapicerki. Dlatego każdy nas zestaw, na który składają się zestawy stół i krzesła do kuchni, to inwestycja w wiele lat wygodnej eksploatacji. Wykorzystujemy wyłącznie przyjazne dla organizmów żywych lakiery i impregnaty, co pozwala zachować przez lata świeży wygląd wszystkich mebli. Łatwo je również utrzymać w czystości, co jest dodatkową zaletą.

Stolik z krzesłami do kuchni w dobrej cenie

Jeśli interesuje Cię stół kuchenny i krzesła, z przyjemnością podejmiemy się jego wykonania. Nie musisz przy tym obawiać się dużych kosztów –nasze propozycje dostępne są w przystępnych cenach, które mogę mile Cię zaskoczyć. Warto również podkreślić, że wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie, po ustaleniu z klientem wszystkich szczegółów. Daje to pewność, że wykonane stoły i krzesła kuchenne będą perfekcyjnie odpowiadać jego potrzebom.

Możesz napisać do nas lub zadzwonić w dowolnej chwili, aby dowiedzieć się, ile będzie kosztować zestaw stół krzesła do kuchni wykonany specjalnie dla Ciebie! Zmieniamy marzenia w rzeczywistość – sprawdź nas!

Zapraszamy do kontaktu już dzisiaj!