Rozkładane stoły z krzesłami

Kiedy postawić na stół rozkładany z krzesłami? Odpowiedź jest prosta – w mieszkaniu prywatnym zawsze, gdy na co dzień nie potrzebujesz dużego blatu, jednak od czasu do czasu zapraszasz gości. W restauracji, sali konferencyjnej czy miejscu usługowym tak samo. Możliwość zwiększenia przestrzeni pozwala na organizację spotkań większej liczby osób, a co za tym idzie – podnosi atrakcyjność oraz funkcjonalność danego miejsca. Oczywiście meble muszą pasować do wystroju pomieszczenia. Nie będzie z tym problemu.

Mebland wykonuje stoły rozkładane z krzesłami na zamówienie. Możesz zamówić u nas stół o odpowiedniej średnicy blatu, zapewniając miejsce planowanej liczbie użytkowników. Zarówno stół, jak i krzesła zostaną wykonane w stylu i kolorystyce komponującej się z wystrojem wnętrza, a ponieważ wykonujemy wszystko od podstaw, możesz mieć pewność, że będziesz korzystać z oryginalnych, unikalnych mebli. Możesz zdać się również na nasze doświadczenie i powierzyć nam ich zaprojektowanie w sposób, który zapewni estetykę i pełną funkcjonalność.

Stoły rozkładane z krzesłami dopasowane do stylu

Każda aranżacja ma swoje wymogi co do zarówno samej formy mebli, jak ich kolorystyki. Stoły drewniane rozkładane z krzesłami doskonale pasują do pomieszczeń klasycznych, boho czy glamour, a różni je to, że te dwa ostatnie style stawiają na przepych, toteż krzesła nie tylko będą tapicerowane, ale również ozdobne, zaś blat stołu może mieć estetyczne ranty. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby stół stał na toczonych nogach, takie nóżki pasować będą również do krzeseł.

Style minimalistyczne, skandynawskie oraz nowoczesne charakteryzuje prostota i jasne barwy. Dlatego stoły rozkładane do salonu, kuchni czy innego pomieszczenia są najczęściej białej barwy. Ciemne charakteryzują stoły rozkładane z krzesłami dla stylów industrial oraz loft. Tutaj metal łączy się z drewnem, dając efekt podkreślający aranżację. Można także postawić na ciekawe rozwiązania, jak np. podstawa zamiast nóżek albo stół pająk rozkładany. Dzięki Mebland możesz śmiało eksperymentować i cieszyć się wspaniałymi meblami!

Na ile osób stoły rozkładane z krzesłami?

 Stół rozkładany to dwie formy. Pierwsza – złożona. Wówczas nie zajmuje zbyt wiele miejsca i może zasiąść przy nim np. 4 osoby. Ale gdy przychodzą goście, używasz go w drugiej formie – rozłożonej. Wówczas powierzchnia blatu zwiększa się tak, że może wygodnie zasiąść przy nim co najmniej sześć osób. Czy będzie to stół okrągły rozkładany nowoczesny z krzesłami do jadalni, czy też stół okrągły rozkładany na 12 osób do dużego salonu, możesz mieć pewność, że nie zabraknie miejsca dla nikogo – co pozwala na swobodne organizowanie różnego rodzaju spotkań prywatnych i służbowych.

Dopasuj wielkość stołu do pomieszczenia! Mały stół rozkładany z krzesłami sprawdzi się na niewielkiej powierzchni, ale również w większych salach, gdzie stoi kilka podobnych modeli. Jeśli nie masz pewności, jakiej wielkości powinien być blat, podaj nam metraż pomieszczenia. Będziemy mogli dzięki temu zaproponować odpowiedni gabarytowo stół rozkładany z krzesłami.

Kolejnym aspektem jest również kształt blatu. Może być on owalny, okrągły, kwadratowy lub prostokątny. Który wybrać? To w dużej mierze uzależnione jest również od metrażu, ponieważ stoły okrągłe i owalne stawia się najczęściej na środku pomieszczenia, a więc musi być wystarczająco duże, aby nie przeszkadzać w życiu codziennym. Kwadratowy lub prostokątny stół do salonu rozkładany z krzesłami może stać pod ścianą gdy nie jest potrzebne pełne wykorzystanie blatu. Dobierz właściwą formę w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu ma zostać użyty.

Postaw na stoły rozkładane z krzesłami z najlepszych materiałów

Niezależnie od tego, czy zamawiasz u nas stół glamour rozkładany czy też stół rozkładany nowoczesny, zawsze możesz mieć pewność, że to inwestycja na lata wydajnego użytkowania. Dlaczego? Ponieważ korzystamy do produkcji wyłącznie z najlepszych materiałów, dzięki czemu każdy stół rozkładany z krzesłami cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ czynników zewnętrznych, jak wilgoć, pleśnie, wysokie i niskie temperatury itp.

Każdy stworzony przez nas duży stół owalny rozkładany, mały stół do kuchni rozkładany w stylu klasycznym, stół dębowy rozkładany z krzesłami i inne to trwałość na długi czas. Korzystamy również z nieszkodliwych dla organizmu lakierów oraz impregnatów, dzięki czemu zachowują kolor i wyglądają zawsze jak nowe.

Stoły rozkładane z krzesłami w przystępnych cenach

Mebland to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale również niezwykle przystępne ceny. Dlatego zamawiając u nas stół glamour rozkładany stół glamour rozkładany, stół do jadalni rozkładany z krzesłami bez tapicerki lub inny zestaw, masz pewność, że nie będzie to wydatek rujnujący Twój budżet. Ponadto wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie – dlatego skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, aby powiedzieć, czego dokładnie potrzebujesz, a my wykonamy odpowiedni projekt.

Mebland to pewność satysfakcji z mebli!