Krzesła do jadalni

Jadalnia to miejsce szczególne zarówno w domu prywatnym, jak również pensjonatach, hotelach, ośrodkach wypoczynkowych czy placówkach medyczny. Jest nie tylko obszarem wspólnego spożywania posiłków, ale również rozmów, spotkań i relaksu. Dlatego tak istotne jest, aby krzesła do jadalni były wygodne. Dzięki temu każda chwila spędzona w tym pomieszczeniu będzie kojarzyć się z komfortem. Jeśli zdecydujesz się na naszą propozycję, możesz mieć pewność, że takie właśnie krzesła otrzymasz.

Mebland produkuje wygodne krzesła do jadalni na zamówienie. Zadbamy nie tylko o to, aby ich oparcia były tak wyprofilowane, żeby zapewniać maksymalną wygodę, ale również o dopasowanie do stylu pomieszczenia. Wykonujemy krzesła do jadalni we wszystkich aranżacjach oraz kolorach. Dlatego możesz zamówić u nas krzesło drewniane do jadalni, krzesła do jadalni glamour, zielone krzesła do jadalni czy w innych kolorach. Jesteśmy po to, aby dostarczać Ci dokładnie takie meble, jakich potrzebujesz!

Jak powinno wyglądać krzesło do jadalni?

Krzesło do jadalni to bardzo ogólne określenie, które opisuje tylko przeznaczenie takiego mebla. A jakie musi być w praktyce? Jego konstrukcja powinna zapewniać ergonomiczną, a zarazem wygodną postawę w trakcie spożywania posiłków, co osiąga się dzięki odpowiedniemu profilowaniu oparcia. Jak inaczej mogą różnić się krzesła? Jadalnia z pewnością utrzymana jest w którymś ze stylów aranżacji, dlatego muszą z nim współgrać wizualnie. Krzesła do jadalni nowoczesne mają proste kształty i jasne kolory. Takie będą pasować także do stylu minimalistycznego oraz skandynawskiego. W tym drugim oraz rustykalnym sprawdzą się krzesła do jadalni drewniane.

Co z innymi stylami? Krzesła do jadalni loft oraz industrial będzie cechować pewna surowość, a także obecność elementów metalowych. Takie modele mają zazwyczaj ciemną barwę, dlatego możemy zaproponować czarne krzesła do jadalni dla miłośników tych stylów lub kolory ciemnego/jasnego drewna. Z kolei krzesło do jadalni glamour to odwrotność – jest bogato zdobione, może mieć oparcie z estetycznymi dodatkami (np. popularną ostatnio kołatką).

A gdzie pasują krzesła do jadalni tapicerowane? Tutaj odpowiedzieć można, że w przypadku siedziska do każdego stylu. Jednak jeśli tapicerka ma znaleźć się na oparciu, nie jest to dobrze widziane w stylach nowoczesnych – czyli nowoczesnym, industrialnym, loftowym oraz minimalistycznym. Wszystko jednak zależy od barwy tapicerki. Na przykład w stylu minimalistycznym sprawdzą się krzesła do jadalni szare z popielatą lub beżową.

Odpowiednia ilość krzeseł do jadalni do podstawa

O tym, ile powinno stanąć krzeseł przy stole, decyduje jego wielkość. W domach potrzebne są przeważnie cztery krzesła do stołu jadalnego. Jednak w restauracjach czy salach bankietowych liczba ta z pewnością będzie większa, gdyż zazwyczaj stoły są pomyślane na większą liczbę gości. Weź pod uwagę, że każda siedząca osoba powinna mieć ok. 60 cm przestrzeni dla siebie, to pomoże Ci ustalić, ile osób może siedzieć przy posiadanym przez Ciebie stole. Możesz także podać nam wymiary blatu, dzięki czemu precyzyjnie określimy, dla jakiej liczby użytkowników przeznaczony jest dany model.

Niezależnie od ilości krzeseł równie ważna jest ich kolorystyka – powinny komponować się z dominującą barwą w pomieszczeniu lub odwrotnie, kontrastować z kolorystyką. Na przykład krzesło do jadalni czarne świetnie wypada przy białych meblach. Uniwersalnym kolorem do większości stylów – poza industrialnym i lofotowym – jest krzesło białe do jadalni. Jeśli wolisz bardziej surowe klimaty, postaw na krzesło do jadalni szare lub cieplejsze krzesła do jadalni beżowe

Gdy nie masz pewności, jaka barwa będzie najlepsza do Twojej jadalni, z przyjemnością pomożemy Ci w podjęciu odpowiedniego wyboru. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy wszystkie zasady aranżacji pomieszczeń oraz rządzące nimi reguły.

Krzesła na lata użytkowania

Wszystkie krzesła jadalniane tworzymy z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na ich wysoką odporność na uszkodzenia, a także czynniki zewnętrzne – wilgoć, pleśnie, wpływ niskich oraz wysokich temperatur. Dlatego czy zamawiasz u nas nowoczesne krzesła do jadalni czy krzesła do jadalni welurowe, możesz mieć pewność, że będzie można z nich korzystać przez długi czas bez żadnych śladów użytkowania.

Korzystamy również z przyjaznych organizmom żywych lakierów i impregnatów, co przekłada się na utrzymywanie świeżego koloru przed długi czas. Jeśli zamawiasz u nas krzesła do jadalni welur lub tapicerowane, korzystamy z materiałów odpornych na rozdarcia oraz łatwych w czyszczeniu, co jest ich kolejną zaletą.

Zamów krzesła do jadalni już dzisiaj!

Dbamy o satysfakcję naszych klientów, co dotyczy zarówno jakości mebli, jak i cen za nie. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, dbając o to, aby koszt był atrakcyjny i przystępny. Dlatego zarówno  nowoczesne krzesła drewniane do jadalni, jak i wykonane w inny sposób są w Twoim zasięgu! Przekonaj się o tym – zadzwoń do nas lub napisz już dzisiaj i dowiedz się, ile będą kosztować Twoje nowe krzesła do jadalni!